Virtuálne sídlo spoločnosti

RUSKÝ DOM poskytuje virtuálne sídlo podnikateľským subjektom, ktoré si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory v hlavnom meste. Vaša spoločnosť bude mať oficiálne sídlo na našej adrese a samozrejme ušetríte náklady za zabezpečenie vlastných priestorov.

Služby virtuálneho sídla najčastejšie využívajú mimo bratislavskí a zahraniční podnikatelia, ktorí sa takýmto spôsobom snažia posilniť imidž spoločnosti, ktorá má sídlo v Bratislave a súčasne si znížia náklady za prenájom administratívnych priestorov, ich zariadenie a prevádzku.

Pre existujúce spoločnosti,  meniace sídlo na našu adresu, sú možné predplatné obdobia 1, 2 a 3 roky.


Prenájom zasadacích miestností

 
V našich priestoroch je možný prenájom zasadacích miestností s občerstvením (výroba originálnej presso kávy) až pre 10 osôb.
 
Miestnosti sú klimatizované, kompletne zariadené a vybavené, majú pripojenie na internet a vybavené modernou prezentačnou technikou - beamer.


Virtuálna kancelária

V rámci našich služieb virtuálneho sídla ponúkame spoločnostiam poštovú adresu, preberanie a úschovu pošty, oznámenie o prijatí zásielky formou emailu, sms, alebo telefonicky a množstvo doplnkových služieb. Základné služby poskytujeme našim zákazníkom v rámci ceny za prenájom sídla, extra služby ako prenájom zasadacích priestorov a preposielanie pošty si zákazník môže doobjednať za príplatok.
 
Všetky doplnkové služby k virtuálnemu sídlu ponúkame pod súhrnným názvom Virtuálna kancelária. Patrí sem prenájom zasadacích priestorov, prenájom priestoru pre Vašu web stránku a emaily, vlastné telefónne a faxové číslo.

Adresa spoločnosti je riadne označená v prípade kontroly daňového, živnostenského alebo colného úradu.

 

Ceny

Cena za virtuálne sídlo spoločnosti v našom Business Centre je od 16€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Obdobie         Nájomné / mesiac       Služby / mesiac      Celková Cena
3 roky 16 €  7 € 828 €
2 roky 17 € 7 € 576 €
1 rok 19 € 7 € 312 €

                  

Služba - označenie poštovej schránky a príjem pošty s notifikáciou o prijatej pošte 7 €/mesiac je POVINNÁ k službe Virtuálne sídlo.


Prenájom zasadacej miestnosti s kapacitou 10 osôb:   25
/ hod.
Preposielanie pošty na inú adresu (preposielanie zásielok na adresu v EU 2x do mesiaca):  10 €/mesiac.
Notifikácia o prijatej pošte telefonicky:      1 €/hovor.
Notifikácia o prijatej pošte pomocou SMS:     0,5 €/1SMS.

Zákazník uhradí celkovú cenu pri podpise zmluvy. Ceny sú KONEČNÉ, nenavyšujú sa žiadne ďalšie poplatky ani o DPH.


Prezentujte svoju spoločnosť ako spoločnosť s bratislavským sídlom a pritom nemusíte prenajímať kancelárske priestory, ktoré sú v Bratislave veľmi drahé. Ďalším benefitom je možnosť kontaktov na ruské spoločnosti, ktoré Vám radi zabezpečíme.
 

 
 

RUSKÝ DOM, Polianky 11, 841 01 Bratislava 42, Slovenská republika  | tel: +421 2 601 01 711

 
Powered by: www.cdx-world.com